İnstagram Toplu Fotoğraf Nasıl Silinir?

İnstagram Toplu Fotoğraf Nasıl Silinir?

İnstagram her geçen gün büyümeye devam eden ve çoğunlukla genç kitlelerin girdiği, sevdikleri ile fotoğraf veya video paylaştığı popüler bir sosyal medya sitesidir.Paylaştıkları bu fotoğraf veya videoları beğenmedikleri zaman silme ihtiyacı duyarlar.Eğer instagram profillerinde çok fazla fotoğraf ve video varsa bunları tek tek silmek yerine instagram toplu fotoğraf silme uygulamalarına ihtiyaç duyarlar.

Her ne kadar da güvenli yöntemler olmasalar da bu yazımız da instagram profilinizde ki fotoğrafları toplu olarak nasıl sileceğinizi uygulamalı olarak anlatacağız.

Öncelikle instagram kullanıcılarına toplu olarak fotoğraf silme gibi bir ayrıcalık veya bir eklenti sunmuyor.Çok hızlı fotoğraf silme veya beğenme gibi durumlar da ise instagram´ın algoritması sizi engelleyebilir yada hesabınızın kısıtlama yemesine sebep olabilir.

Bu yüzden instagram toplu fotoğraf silme uygulamalarından yada sitelerinden yardım alabilirsiniz.

İnstagram Toplu Fotoğraf Silme Uygulaması Kurulumu

Çok fazla fotoğraf paylaşıp aralarında beğenmedikleriniz var ise ve bunları tek tek silmek ile uğraşmak istemiyorsanız şimdi sizlere göstereceğimiz toplu instagram fotoğraf silme uygulaması ile kolaylıkla bu dertten kurtulabileceksiniz.

  1. İlk olarak google play´e girerek arama kısmına Cleaner for Instagram yazıp aratıyoruz.
  2. Uygulamayı telefonumuza indirip kuruyoruz.
  3. Uygulamayı giriş yapınız ve karşınıza çıkan panelde medya sekmesi olacaktır.
  4. Bu kısımda hesabınızda ki fotoğraflar tek tek karşınıza çıkacaktır.
  5. Burada instagran profilinizden silmek istediğiniz fotoğrafları seçerek sağ üst kısımda bulunan Actions seçeneğine tıklayın.
  6. Karşınıza gelen ekranda Delete seçeneğine tıklayarak fotoğraflarınızı silin.
  7. İşlemleri tamamladıktan sonra instagram profil şifrenizi değiştirmeyi unutmayın.

Birçok instagram kullanıcısı tarafından kullanılan bu uygulama her ne kadar güvenilir gibi gözüksede ilk başta bizden kullanıcı adı ve şifre istediği için işinizi bitirdikten sonra hemen şifrenizi değiştirerek hesabınızı güvenli hale getirebilirsiniz.

Uygulama Kullanmadan İnstagram Toplu Fotoğraf Silme

Bir çok instagram kullanıcısı fotoğraflarını hızlı ve toplu bir şekilde silmek istedikleri zaman ilk aradıkları yöntem uygulamalar oluyor.Fakat bu uygulamalar güvenli olmadıkları için tereddütte kalıyorlar.

İnstagram´ın ise bu konularda hiçbir ekstra bir yöntemi bulunmuyor.Bu yüzden üçüncü parti yazılımları kullanmaktan başka çareniz kalmıyor.Fenomen ve popüler bir instagram profiliniz var ise gerçek takipçi sayınız da oldukça fazla ise yukarıda anlattığımız uygulamayı indirip deneyebilirsiniz.

3 Dakika Önce